Dr Lipp Original Nipple Balm 8 ml
UTGÅTT
För automatisk leverans av den här produkten välj intervall nedan och tryck på köpknappen. Du får varan levererad omgående och sedan samma datum varje period tills du väljer att avsluta prenumerationen. Läs mer om prenumerationer.
Dr Lipp Nipple Balm är ett läppbalsam med 100% lanolin, en tjock och fuktgivande balm som ger långvarig fukt. Dr Lipps Nipple Balm är en multiprodukt som både vårdar torra & spruckna läppar, torra nagelband och andra torra hudpartier, och kan användas för att forma ögonbrynen eller ge glans till kinder och ögonlock.
Dr Lipp består till 100% av lanolin av medicinkvalitet. Lanolin är en blandning av oljor och vax som utvinns från fårens ull. Fri från dofter och tillsatser.
Applicera generös mängd på spruckna läppar, torr och känslig hud och nagelband. Endast för utvärtes bruk.
100% lanolin (Medical grade lanolin)
Produktomdömen och recensioner är viktiga verktyg för Apotea i syfte att informera och inspirera våra kunder.
Vårt huvudfokus är att ha transparenta och relevanta recensioner om vårt produktsortiment.
Läs mer i vår recensionspolicy.

till i din varukorg.