Tenga EGG Lovers
För automatisk leverans av den här produkten välj intervall nedan och tryck på köpknappen. Du får varan levererad omgående och sedan samma datum varje period tills du väljer att avsluta prenumerationen. Läs mer om prenumerationer.
Tenga är ett japanskt varumärke som revolutionerat marknaden för manliga onanihjälpmedel. Varje Tenga-ägg har en liten tub glidmedel som tillbehör. Tenga-ägget är litet till storleken men har stora stimulerande egenskaper. Ägget är tillverkat i ett stretchigt material och har knottror på insidan av materialet för att ge en unik känsla. Äggets öppning passar alla penisstorlekar.
Tenga Lovers EGG är förpackad i ett skal med ett kärlekstema.
Tenga är designade i Japan, tillverkade av mjuk och stretchig termoplastisk elastomer (TPE), och är avsedda för engångsbruk. Med noggrann rengöring och riklig användning av glidmedel kan de dock återanvändas flera gånger.
Storlek: 49 x 49 x 61 mm.
Öppna Tenga-ägget, avlägsna hylsan, ta fram glidmedlet och stryk det över mynningen och på insidan för en helt ny upplevelse.
Material: Silikon
Storlek: 49 x 49 x 61 mm.
Glidmedel medföljer
Produktomdömen och recensioner är viktiga verktyg för Apotea i syfte att informera och inspirera våra kunder.
Vårt huvudfokus är att ha transparenta och relevanta recensioner om vårt produktsortiment.
Läs mer i vår recensionspolicy.
- EAN:
- 4560220551738
- Varumärke:
- Tenga
- Kategori:
- Sex & Lust > Sexleksaker för män
- Förpackningsstorlek:
- 1 st

till i din varukorg.