För automatisk leverans av den här produkten välj intervall nedan och tryck på köpknappen. Du får varan levererad omgående och sedan samma datum varje period tills du väljer att avsluta prenumerationen. Läs mer om prenumerationer.
Löwengrip Count On Me Deodorant är en effektiv antiperspirant-deodorant som innehåller andra generationens sheanöt som verkar återfuktande och lugnande för huden. Count On Me Deodorant håller huden mjuk och torr samtidigt som den ger fräschör och skydd.
Deodoranten har en doft av lotus och alpviol. (Toppnoter: Lotus och bergamott. Hjärtnoter: Ros, viol, näckros och alpviol. Basnoter: Vanilj och mysk).
Passar alla hudtyper, även känslig hy.
”Deodoranten var den första produkten vi utvecklade och har sedan lansering varit en storsäljare. Den är snabbabsorberande, långtidsverkande, effektiv och skonsam.”
- Isabella Löwengrip
Applicera sparsamt under armarna.
Aqua (Water), Aluminum Chlorohydrate, Propylene Glycol, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydroxyethylcellulose, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Shea Butter Ethyl Esters, Sorbic Acid.
Produktomdömen och recensioner är viktiga verktyg för Apotea i syfte att informera och inspirera våra kunder.
Vårt huvudfokus är att ha transparenta och relevanta recensioner om vårt produktsortiment.
Läs mer i vår recensionspolicy.
- EAN:
- 7350073862450
- Varumärke:
- Löwengrip
- Kategori:
- Kroppsvård > Deodorant
- Egenskaper:
- Vegan
- Förpackningsstorlek:
- 50 ml

till i din varukorg.